انواع شامپو رنگ

شامپو رنگ و رنگ موی فانتزی

شامپو رنگ فانتزی برای استفاده موقت و رفع سفیدی مو

شامپو رنگ چیست ؟ در بعضی مواقع اسم شامپو رنگ را از دوستان و آشناهایمان میشنویم در همان اول فکرمان سراغ مدلی از شامپو میرود که به تازگی وارد بازار شده است.

همان طور که گفته شد این رنگ موها حالت فانتزی دارند و به مدت چند روز یا کمی بیشتر قابل استفاده هستد و با شستشو از روی موها میروند. ولازم هست دوباره موها را رنگ کنیم.نکته مثبت شامپو رنگها یا همان رنگ موهای فانتزی این است که امونیاک کمی دارند و اگر دارند درصد خیلی کمی در انها استفاده شده اند.

شامپو رنگها در چند مدل تولید و به بازار عرضه شده اند .شامپو رنگ های مردانه و رنانه

شامپو رنگ های مردانه : اغلب در سه رنگ تولید میشود!مشکی ،قهوه ای و قهوه ای تیره

شامپو رنگ های مشکی مناسب کسانی هست که موهایی مشکی دارد و میتوان گفت نسبت به بقیه افراد تیره تر است.این افراد وقتی بر موهایشان سفیدی می افتد میتونند با استفاده از شامپو رنگ های مشکی موهای خود را دو باره رنگ کرده و با بقیه موها ست کنند.     شامپو رنگ های مردانه در مدل های یک بار مصرف و چند بار مصرف در بازار وجود دارند. مدلهای تک نفره در یک بسته به تعداد ده یا دوازده عدد ، که مصرف کننده حین مسافرت یا دیگر مواقع میتواند یکی از  آنها را باز کرده و بعد از استفاده ظرف آن را که حالت پلاستیکی دارد به سطل زباله بیندازد.                                                ولی شامپو رنگ مردانه بزرگتری نیز دارد که اندازه آنها 150 با 300 ML است و فرد میتواند به کرار از این شامپو رنگ ها استفاده کند.

شامپو رنگ زنانه نیز وجود دارد و در کنار شامپو رنگهای مردانه در مغازه ها و داروخانه ها به فروش میرسند. برندهایی خارجی مانند BES BEAUTY  و ایرانی FARBEN

شامپو رنگهای زنانه فانتزی در چند رنگ شاد تولید میشوند و بر روی موهای رنگ شده یا طبیعی قابل استفاده است.این شاپو رنگ ها نیاز به دکلره کردن ندارند و به راحتی قابل استفاده است.شامپو رنگهای بنفش ،شامپاینی ،نقره ای ،قرمز و صورتی از پرفروشترین رنگ موهای فانتزی به شمار می رود.

فرض کنیم به مهمانی دعوت شده ایم و میخواهیم موهایمان را با لباسمان ست کنیم.در این موقع نیاز به رنگ مویی داریم که هم فوری موهایمان را رنگ کمد و هم بعد از چند ساعت یا روز از روی موهایمان پتک شود .در این موقع شامپو رنگها و یا رنگ موهای فانتزی میتواند کمک حالمان باشد.

نحوه استفاده شامپو موهای مردانه: این شامپو رنگ ها اکثرا دو قلو ساخته میشوند .یعنی ما میتوانیم نسبت آن را تغییر دهیم و حالت تیره آن را کمی به حالت خاکستری تغییر دهیم.در این موقع نسبت رنگ روشن را بیشتر از تیره آن در ظرفی ریخته و باهم تریکب میکنیم.

  در موقع استفاده بهتر است موهایمان کمی چرب باشد یعنی بعد از چند روز شستشوی موهایمان از شامپو رنگ استفاده کنیم.در نقاط مثل پیشانی و پشت گردن و گوش کرم دست صورت بمالیم تا رنگ نگیرد.هنگامی که شاپو رنگ را به موهایمان مالیدیم روی موهایمان را با نایلون بپوشانیم تا موهایمان رنگ بگبرد برای کنترل رنگ موها نیز میتوانیم گوشه ای از نایلون را برداشته و رنگ مو را ببینیم وقتی به نظرمان خوب آمد میتوانیم آن را با آب ولرم بشوریم تا رنگ اضافی از بین برود.

در بعضی مواقع رنگ موها بروی پوست افراد ایجاد حساسیت یا خارش میکنند بهتر است قبل از استفاده از رنگ مو یا شامپو رنگ آن را برروی نقطه ای از پوستمان تست کنیم.اگر حاسسیت داد ار استفاده آن صرف نظر بکنیم.

شامپو رنگ های زنانه نیز از خصوصیات شامپو رنگ مردانه پیروی می کنند و هیچ فرقی باهم ندارند.

بهترین شامپو رنگ مو فانتزی

بهترین شامپو رنگهای فانتزی موجود در بازار

شامپو رنگها در تنوع و برندهای مختلفی تولید و به بازار عرضه شده اند.شامپو رنگهای ایتالیایی قبلا بازار ایران را تسخیر کرده بودند. همانطور که میدانید ایتالیا بهترین برندها را زمینه رنگ مو دارد.وخیلی از برندهای داخلی نیز مواد اولیه را از کشور ایتالیا وارد می کنند.

شناسایی لوازم آرایشی خوب که شامپو رنگ هم جزو آن به شمار میرود از روی شکل ظاهری کار سختی است.یکی از راههای شناسایی این گونه اجناس ! توجه به شرکت تولیدی و مواد اولیه ای که در ان به کار رفته است.چون در کل دنیا شاید تعداد کمی کارخانه معتبر اقدام به تولید لوازم آرایشی میکنند و بقیه یا درجه دو یا سه هستند یا محصولات خود را در آن کارخانه به سفارش خود تولید میکنند یعنی برندی رو ثبت میکنند و از یه کارخانه تولیدی میخوان با همکاری آنها بهشون محصول ارائه بده که در این صورت قیمت تمام شده برای مصرف کننده شاید گران باشد.

برندهای خارجی موجود در ایران عبارتند از   echosline ،BES BEAUT ،

برندهای تولید کننده شامپو رنگ و رنگ موی فانتزی ایرانی عبارتند از FARBEN،MARAL،DDAX،DIBE


دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید